Zły dzień? Popraw sobie humor

Wstałaś lewą nogą, wszystko jest przeciwko Tobie, nic nie układa się po Twojej myśli. Zaspałaś, nie wzięłaś z domu dokumentów, zachlapałaś kawą ukochaną koszulę – masz zły humor. To nie przelewki – aby jakoś się z nim uporać, prezentujemy parę skutecznych trików na odczarowanie dnia, który zaczął się nie tak, jak powinien.

Spis treści

Chłodny prysznic na lepsze myślenie

Patent bardzo prosty, ale niezwykle skuteczny. Jeśli wstałaś nie tą nogą, szybko wskocz pod prysznic – chłodny natrysk ma też tę zaletę, że pobudza krążenie, wyostrza zmysły i pobudza do działania. Z łazienki wyjdziesz jak nowo narodzona!

Szklanka wody

Woda to źródło życia – wejście w codzienność będzie mniej bolesne, jeśli na dzień dobry wypijesz szklankę letniej wosy. Pobudzisz metabolizm, poprawisz przepływ krwi, mózg zacznie intensywniej pracować – pamiętaj, aby nie zapominać o piciu wody także w ciągu dnia.

Ulubiony ciuch

Sposób stary jak świat! Kobiety uwielbiają ładnie wyglądać. Jeśli jest Ci źle, popraw sobie humor i dodaj pewności siebie ukochaną małą czarną, ulubionymi butami czy czerwoną torebką. Jeśli będziesz miała na sobie coś, co lubisz, łatwiej przejdziesz przez najtrudniejszy dzień.

Otwórz szeroko okno

Wpuść do sypialni świeże powietrze! To najlepszy nawyk, od którego warto zaczynać każdy poranek. Poza tym nie od dziś wiadomo, że w przewietrzonym pomieszczeniu lepiej się myśli i pracuje.

Masz prawo mieć gorszy dzień!

To taka rada na sam koniec – nigdy nie rób sobie wyrzutów z tego powodu, że masz trochę gorsze samopoczucie. Każdy ma do tego prawo! Jeśli nie pozostaje Ci nic innego… po prostu uśmiechnij się do swojego gorszego dnia.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 3 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

-->
Z tej kategorii mogą
Cię zainteresować również: