Odkryć i zrozumieć siebie. Recenzja książki „Wewnętrzna praktyka”

W jaki sposób zrównoważyć potrzeby umysłu i ciała? Poznaj książkę, dzięki której zmienisz kurs swoich codziennych przyzwyczajeń, by poprawić jakość swojego życia. Mistyk i login opowiadają w niej o swoim oświeceniu i zachęca do zmiany.

Równowaga między umysłem i ciałem pozwala harmonijnie traktować wszystko, co dzieje się w życiu. Jak jednak osiągnąć ten stan w dobie ciągłego pośpiechu, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym? Sadhguru Jaggi Vasudev stara się odpowiedzieć na to pytanie.

Poznaj świat na nowo

Książka „Wewnętrzna praktyka. Umysł, ciało, energia” to pozycja, która przedstawia metody zmieniające sposób patrzenia na świat. To technika nowego myślenia oraz postrzegania, wolnego od pułapek, które mamy zakodowane w naszej głowie przez edukację oraz wychowanie.

Doświadczenie i wiedza

Największą wartością książki jest to, że opiera się na doświadczeniach autora. Jogin prezentuje historię swojego oświecenia i sposób, w jaki wykorzystał swoją przewagę do niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują. Dziś zajmuje się działalnością humanitarną, a jako założyciel organizacji Isha wspiera miliony ludzi, którzy szukają swojej drogi życiowej i pragną zdobycia równowagi. To intrygująca pozycja, z którą można praktykować projekcję swoich myśli na właściwy tor. Sadhguru Jaggi Vasudev wyjaśnia, jak zachować równowagę, jak odnaleźć istotne rzeczy w swoim życiu i w jaki sposób kierować swoim życiem, by je urzeczywistnić. Co ważne, nie neguje tego, że wiele z podejmowanych wyzwań będzie trudnych. Jego metody niosą jednak naukę o tym, jak żyć mądrze i jak szanować siebie, innych ludzi oraz cały świat.

Nauka harmonii

To pozycja dla osób szukających nadziei, pragnących lepiej zrozumieć sposoby swojego postrzegania oraz szukające metodologii pracy nad sobą. Jasny język i logiczna formuła wywodu sprawiają, że dobrze się tę książkę czyta.

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

-->
Z tej kategorii mogą
Cię zainteresować również: