Seriale na zimowe wieczory – co wybrać?

Zima oznacza długie wieczory i mnóstwo czasu spędzanego pod kołdrą lub kocem. Czas ten można wykorzystać na lekturę, film albo serial. I właśnie o serialach piszemy w tym artykule. Jakie propozycje warto rozważyć, gdy chcemy zapełnić czymś nasz zimowy czas?

Sherlock

Fani klasycznych opowieści powinni sprawdzić najnowsze interpretacje doskonale znanych historii. Na szczególną uwagę zasługuje współczesna interpretacja Sherlocka, która doskonale odpowiada na aktualne problemy dostrzegane w społeczeństwie. Zastanawia Was, jak zachowywałby się Sherlock, gdyby miał dostęp do nowych mediów, w tym internetu? Sprawdźcie tę produkcję.

Czarne lustro

Miłośnicy mrocznych historii oraz thrillerów z pewnością docenią tę produkcję. Każdy odcinek opowiada inną historię, więc możesz obejrzeć tylko jeden epizod. Ale jeśli już zaczniesz seans, z pewnością się nie oderwiesz. Historie, które są tutaj opowiadane, dotyczą nowoczesności oraz tego, jak technologia zmienia nasze życie i myślenie.

Przyjaciele

Ta nieśmiertelna produkcja z lat dziewięćdziesiątych to prawdziwy klasyk seriali komediowych. Każdy odcinek ma zaledwie dwadzieścia minut, więc niech nie przeraża nas ilość sezonów (jest ich dziesięć). Kiedy poznamy paczkę przyjaciół, zrozumiemy, że warto spędzić z nimi wieczór lub nawet całą zimę. Odcinki to dawka doskonałego poczucia humoru.

Netflix and chill

To tylko trzy propozycje. Na szczęście dzisiaj mamy do wyboru bardzo dużo doskonałych seriali dostępnych na licznych platformach, polskich i zagranicznych. Jeśli więc zależy nam na dostępie do nielimitowanych seriali, które będą nam dopasowywane zgodnie z preferencjami, rozejrzyjmy się po stronach www, gdzie można oglądać produkcje! Dobrego seansu!

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

No votes so far! Be the first to rate this post.

-->
Z tej kategorii mogą
Cię zainteresować również: