Książki na zimowe wieczory — propozycje

Zimowe wieczory można spędzać na kilka sposobów, jednak możliwość przebywania w dwóch światach jednocześnie i poczuciem się naprawdę dobrze, daje z pewnością czytanie książek, szczególnie przy ciepłym świetle, pod miłym w dotyku kocem, z kubkiem gorącej herbaty na stoliku. Które książki umilą ten czas i okażą się świetną inwestycją?

Spis treści

Hu, hu, ha, zima…dobra!

Jedną z wielu zalet zimowych wieczorów jest po pierwsze sypiący (niekiedy) za oknem śnieg oraz dużo wolnego czasu spędzanego w domu. Ten czas warto jednak wykorzystać w 100%, czytając wartościowe pozycje książkowe, które zmieniły spojrzenie na świat wielu ludzi:

Hygge. Duńska sztuka szczęścia — Marie Tourell Søderberg

Wyobraź sobie jedną z najszczęśliwszych chwil w swoim życiu. Pomyśl, że takie chwile możesz przeżywać codziennie. Jeśli tylko tego zechcesz. Odkryj swoje hygge, które nawet przy szybkim tempie życia zapewni Ci momenty wyciszenia i spokoju.

Mnich, który sprzedał swoje Ferrari — Robin Sharma

Kontrowersyjny tytuł i wartościowe wnętrze. To pozycja, która pomogła wielu ludziom odkryć sens swojego życia, który wcale nie musi być zależny od posiadanego majątku czy sławy. Najcenniejsze jest odkrycie wewnętrznej harmonii oraz spokoju. Polecana przez Paulo Coelho i Briana Tracy.

Magia wiary — Joseph Murphy

Jeśli myślisz, że aforyzm „wiara czyni cuda” jest tylko zwykłym powiedzeniem, po przeczytaniu tej książki na pewno zmienisz myślenie. Pochłaniając zdanie po zdaniu, poczujesz ciepło w swoim sercu i będziesz poznawać życie na nowo.

Milion cudownych listów — Jodi Ann Bickley

Książka idealna na każdym etapie życia, zarówno przy codziennym sprawach, jak i po ciężkich przejściach. Pisana z doświadczenia autorki, która myślała, że straciła wszystko i była na granicy poddania się. Przetrwanie zapewniły jej listy. Zaczęło się od małych liścików zostawianych na lodówce lub na szkolnych ławkach, a nikt nie spodziewał się, że wywołają taką emocjonalną rewolucję. Książkę polecają m.in. Regina Brett oraz Ed Sheeran.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

-->
Z tej kategorii mogą
Cię zainteresować również: