Odkrywanie siebie z Beatą Pawlikowską Kolejna część kursu pozytywnego myślenia znanej podróżniczki to szukanie odpowiedzi na pytania, które mają pomóc znaleźć czytelnikowi własną drogę życiową. Jakie kroki podjąć, by dobrze poznać siebie i znaleźć szczęście?  

Spis treści

Podróże w głąb ludzkiej psychiki

Beata Pawlikowska znana jest przede wszystkim jako podróżniczka, dziennikarka oraz autorka audycji radiowych. Od wielu lat pisze książki i to nie tylko podróżnicze. Dużą popularnością cieszą się jej publikacje dotyczące ludzkiej psychiki, emocji, poprawy jakości życia, zwłaszcza seria „W dżungli podświadomości”. Niejako kontynuacją tego cyklu wydawniczego jest „Kurs pozytywnego myślenia”, w ramach którego ukazała się właśnie książka „Idę moją własną drogą”.    

Jak sobie pomóc?

To lektura dla każdego, kto szuka swojego miejsca w świecie, czuje się zagubiony, nie zawsze wie, jak radzić sobie z problemami. Pawlikowska, opierając się na własnych doświadczeniach, w prostych słowach radzi, jak polubić samego siebie, porzucić błędne przekonania, zacząć myśleć pozytywnie, zyskać wiarę we własne możliwości, być sobą, mieć dobre relacje z otoczeniem. Książka zgodnie ze swoim podtytułem jest kursem pozytywnego myślenia i zmiany ograniczających i unieszczęśliwiających nas nawyków myślowych. Autorka przekonuje w swoich książkach, że wystarczy wykonać pewną pracę nad sobą, aby dotrzeć do swojej podświadomości, wpisać w nią nowe kody i dzięki nowemu podejściu do życia, a także zmianie nastawienia, zacząć nowe (czyt. lepsze, bardziej satysfakcjonujące) życie.

Praktyczne podejście

Podobnie, jak w innych publikacjach Pawlikowskiej w „Idę moją własną drogą” znajdziemy wiele przykładów z życia codziennego, motywujących myśli oraz ćwiczeń, które mają pomóc w zrozumieniu siebie. Książka może okazać się inspiracją, drogowskazem do przeprowadzenia gruntownych zmian.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

-->