Nie odkładaj niczego na potem – „Zrób to od razu”

Prokrastynacja, czyli odwlekanie obowiązków do ostatniej chwili, to coraz częstsza przypadłość. Nic nie przynosi radości, zjada nas rutyna, a niewykonane zadania piętrzą się w zastraszającym tempie, przytłaczając i odbierając radość z życia. Znasz to? W takim razie koniecznie przeczytaj tę książkę.

Gdy jesteś zapracowany, starasz się zaplanować zobowiązania tak, by zdążyć ze wszystkim na czas, ale bez odpowiednich umiejętności nie wystarczą nawet dobre chęci. Autorem tego bestsellerowego poradnika jest Kerry Gleeson, który od wielu lat doradza właścicielom firm oraz pracownikom, w jaki sposób mają oni zwiększyć osobistą wydajność i wygospodarować wolne godziny, które zgubiły się gdzieś w nadmiarze obowiązków. Z jego cennych rad można korzystać także w codziennym życiu, gdy planujemy domowe porządki, organizujemy uroczystość rodzinną czy po prostu chcemy wygospodarować czas na własny rozwój.

Spis treści

Działaj efektywnie i odzyskaj swój czas

Opracowany przez Kerry’ego Gleesona Program Osobistej Efektywności to kompromis między personalnymi nawykami a nowymi technologiami i rodzajem wykonywanych współcześnie prac. Wprowadzając ten system do swojej codziennej rutyny, zyskasz równowagę między życiem prywatnym i zawodowym. Rewolucyjna myśl autora, wynikająca z jego wieloletniego doświadczenia zawodowego, pozwoliła ludziom z całego świata uwolnić się od frustrującego poczucia zniewolenia pracą.

Usprawnić codzienne obowiązki

Jak prowadzić efektywne zebrania pracowników? W jaki sposób usprawnić wewnętrzną komunikację w firmie? Dlaczego warto ułatwiać sobie życie aplikacjami i gdzie przechowywać istotne dane, by można było z nich szybko skorzystać? W tym poradniku znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań.

Odzyskaj wolność i kontrolę nad swoim życiem. Planuj tak, byś mnożył czas, a nie stale go odejmował. I po prostu ‒ zrób to od razu.

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

-->
Z tej kategorii mogą
Cię zainteresować również: