Jakoś to będzie – szczęście po polsku

Czy „jakoś to będzie” może być przepisem na szczęście? Okazuje się, że… tak. W książce „Jakoś to będzie – szczęście po polsku” dowiemy się więcej o tej prawdzie. O jej historii, sensie oraz o tym, jak korzystać z tego prostego prawa, by nasze życie miało lepszą wartość i większy sens.

 

Spis treści

Typowy Polak

Zadziorny, wierny, oddany rodzinie oraz swojej sprawie, fantazyjny i przede wszystkim walczący o swoją wygodę. Czy tak wygląda każdy Polak? Na pewno większość! Dodajmy do tego mnóstwo poczucia humoru, które pozwala przezwyciężyć najcięższe momenty oraz wiecznie powtarzane „jakoś to będzie”, które sprawdza się lepiej niż największe postanowienie noworoczne. O tym i o pozostałych receptach na polskie szczęście znajdziemy kilka zdań w tej brawurowej książce.

Polskość w ciekawostkach

Na uwagę zasługuje humor, z jakim napisano tę pozycję, ale także szereg ciekawostek, które nawet dla najlepiej poinformowanych w kwestiach polskiej historii będą czymś interesującym i zaskakującym. Dowiemy się jednak nie tylko o wynalazkach z przeszłości, ale poznamy także kulisy współczesności. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy czy o łódzkim Festiwalu Światła, książka ta będzie doskonałą propozycją.

Książka – odskocznia

To doskonała propozycja dla każdej osoby, która chciałaby się odstresować i zwrócić w innym kierunku niż ten, w który pchają nas medialne wiadomości. Zwrócimy dzięki lekturze uwagę na te kwestie, które mamy jako naród zakorzenione w naszym charakterze, ale które jednocześnie czynią nas wyjątkowymi. Dla wielu osób będzie to miła książka przed snem, inni z pewnością wykorzystają ją do tego, by przeanalizować siebie i swoje zachowania.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

-->
Z tej kategorii mogą
Cię zainteresować również: