Filmy o utraconej miłości – jakie warto obejrzeć?

Bardzo dobrze ogląda się filmy z happy endem. Niekiedy jednak mamy nastrój na coś smutniejszego, wyciszającego oraz poruszającego nas do głębi. Wszystko po to, by wywołać w sobie emocje i dać upust smutkowi. Jakie filmy wybrać, gdy chcemy obejrzeć coś o utraconej miłości?

Spis treści

Titanic

Zacznijmy od klasyki. Film ten opowiada jedną z najbardziej epickich historii naszych czasów, a wątek miłosny z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi trudnych wyzwań. Dodajmy do tego piękne wnętrza, doskonałe stroje i muzykę, która poruszy najbardziej zatwardziałą osobę.

Zeszłej nocy

To interesujący film, którego fabuła rozgrywa się w bardzo krótkim przedziale czasowym. Znajdziemy tutaj szereg bardzo ważnych i trudnych pytań dotyczących zdrady, zarówno tej fizycznej, jak i emocjonalnej. I nie na każde z nich otrzymamy odpowiedzi na ekranie.

Szkoła uczuć

To wzruszający film, którego akcja rozgrywa się w niewielkim miasteczku w Północnej Karolinie. Opowiada o miłości dwojga bardzo młodych ludzi, wchodzących w dorosłość. Jak potoczą się losy młodej, niewinnej pary? To niewątpliwie jeden z najważniejszych filmów i prawdziwy wyciskacz łez.

A może wypad do kina?

Nie zapominajmy o tym, że w kinach możemy znaleźć co tydzień ciekawe premiery, na które warto zwrócić uwagę. Jeśli chcemy produkcji mniej znanych i klimatycznej przestrzeni, wybierzmy kina mniejsze, studyjne, które często przypominają produkcje sprzed lat lub oferują kino nieanglojęzyczne. Może to oznaczać początek naszej przygody z nieznanym nam wcześniej reżyserem.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

-->