5 pomysłów na zdrowe prezenty świąteczne dla niego

Prezent dla bliskiej osoby ma przede wszystkim wywoływać uśmiech na twarzy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby miał on także pozytywny wpływ na zdrowie obdarowanej osoby. Chcecie poznać pomysły na tego typu prezenty dla faceta? Zapraszamy więc do dalszej lektury!

Okres świąteczny zbliża się do nas wielkimi krokami. Pierwsze dni grudnia to oczywiście dla większości osób początek prawdziwego szału zakupów, także tych związanych z prezentami. Jeśli jeszcze nie macie żadnego pomysłu na prezent dla niego, to dzisiaj podpowiemy Wam, jak można sprawić niespodziankę bliskiej osobie i jednocześnie zadbać o jej dobre zdrowie. Oto 5 przykładów zdrowych prezentów dla niego.

1. Karnet na różne zajęcia sportowe

Chcecie zachęcić przyjaciela, narzeczonego czy męża do większej aktywności fizycznej i do oderwania się od telewizora? Bardzo dobrym pomysłem prezentu na święta może być więc po prostu wykupienie karnetu w jednym z okolicznych klubów sportowych. Możliwości jest tutaj wiele, gdyż może to być karnet na siłownię, na basen, na ściankę wspinaczkową, a nawet na wspólną naukę tańca.

2. Zestawy ze zdrowymi herbatami

Jeśli mężczyzna, dla którego szukacie prezentu, jest miłośnikiem herbaty to już macie gotowy pomysł na zdrowy prezent świąteczny. Nie tylko w sklepach ze zdrową żywnością, ale także po prostu w internecie, znaleźć można mnóstwo herbatek, które z jednej strony doskonale smakują, a z drugiej mają bardzo pozytywny wpływ na zdrowie. Przed świętami zazwyczaj bez problemu znajdziemy różnego rodzaju zestawy upominkowe, a więc kompozycje wielu herbat w bardzo estetycznych opakowaniach.

3. Krokomierz może zachęcić każdego do aktywności fizycznej

Większość osób w dzisiejszych czasach rozkoszuje się wypoczynkiem biernym. Brak ruchu prowadzi jednak do zwiększenia ryzyka pojawienia się zakrzepów we krwi, raka prostaty, otyłości czy nadciśnienia. Jak zachęcić mężczyznę do większej aktywności fizycznej? Kupując dla niego pod choinkę krokomierz. To proste i stosunkowo niedrogie urządzenie, które na pewno każdego zachęci nie tylko do spacerów, ale może również do biegania.

4. Lubisz kupować innym na słodycze? Postaw na zdrowe produkty

Niezwykle popularnym prezentem na święta są oczywiście słodycze. Chcąc zrobić komuś zdrową niespodziankę, wcale nie trzeba z nich rezygnować. Rynek jest dzisiaj pełny smacznych, słodkich przekąsek, które zostały przygotowane ze zdrowych składników. Wystarczy tylko dobrze poszukać!

5. Sportowe gadżety idealne dla każdego mężczyzny

Do aktywności fizycznej i zmiany stylu życia mogą motywować także gadżety sportowe, które stanowią świetny przykład zdrowego prezentu świątecznego. Kijki do nordic walking, zestaw hantli, piłki treningowe, a nawet sportowe zegarki to tylko garść sprzętu, jaki dostępny jest na rynku, który wręcz idealnie sprawdzi się w roli prezentu.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

-->