212 – co oznacza ten numer w perfumerii?

Spis treści

Po pierwsze opakowanie

Każdy, kto chociaż raz odwiedził sklep z perfumami, na pewno widział perfumy Carolina Herrera 212. Wyróżniają się one niezwykle oryginalnym flakonem. Zapach nowoczesnej kobiety zamknięty jest w buteleczkach w kształcie kapsułek. Nie sposób ich przegapić na półce z innymi pachnidłami. W charakterystycznych kapsułach zamknięte są wszystkie produkty z linii zapachowej 212. Jeśli opakowanie pachnideł nie jest ci znane, możesz je zobaczyć w perfumerii Tagomago. Perfumy Carolina Herrera 2012 znajdują się we flakonach bladoróżowych, złotych i srebrnych.

Po drugie szeroki wybór

Linia zapachowa 212 przyniosła amerykańskiej projektantce światową sławę w branży perfumeryjnej. Premiera pierwszych perfum Carolina Herrera 212 miała miejsce w 1997 roku. Zapach powstał, aby dopełnić stylizację odzieżowe projektantki.

Pierwsze perfumy Carolina Herrera 212 to te, w których olśniewał i zniewalał zapach białych kwiatów. Dziś linia zapachowa 212 to zapachy zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wyróżniają się one niezwykłą energią, którą zawdzięczają inspiracji wielkomiejskim klimatem Nowego Jorku, jego charakterem i klimatem.

Obecnie w perfumeriach kupić można klasyczne perfumy Carolina Herrera 212, a także wydaną w 2020 rok męską wersję perfum – 212 Mena. W ostatnich latach projektantka uzupełniła tę linię zapachową o zapachy Carolina Herrera 212 VIP Rose oraz Carolina Herrera 212 VIP dla mężczyzn oraz kobiet.

Po trzecie zapach

Inspiracją dla nazwy perfum był numer kierunkowy na Manhattan w nowym Jorku. Okazuje się, że to amerykańskie miasto nie tylko zainspirowało projektantkę w kwestii nazwy, ale i kompozycji zapachowej. Carolina Herrera 212 to perfumy, które oddają charakter big city. Są zapachem osób młodych, pełnych życia, pewnych siebie, nastawionych na sukces. Nie brakuje w nim nut optymizmu i wielkomiejskości. Aromaty obecne w perfumach spod numeru 212 to kwiat pomarańczy, bergamotka mandarynka, kamelia, gardenia, linia, drzewo sandałowe i jasne piżmo.

Nie tylko Carolina Herrera

Nowy Jork to miasto niezwykle inspirujące. Uwielbiane jest przez twórców pięknych zapachów do ciała. Z jego energii czerpała nie tylko Carolina Herrera. Charakter i klimat Nowego Jorku odnaleźć można również w popularnych DKNY – zapachy stworzone przez Amerykankę Donnę Karan.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

-->