„Życie jest fajne” według Katarzyny Miller i Małgorzaty Szcześniak

Niedawno ukazała się książka pt.: „Życie jest fajne” Katarzyny Miller i Małgorzaty Szcześniak, w której można znaleźć szereg cennych wskazówek dotyczących codziennych, przyziemnych spraw. Rozwiązania problemów różnego typu wyłożone zostały w sposób przystępny i zabawny. Poradnik stanowi skarbnicę wiedzy, z której z powodzeniem skorzystać może każda kobieta.

Praktyczny poradnik „Życie jest fajne” przygotowany został w formie rozmowy. O problemach i zagwozdkach, z którymi codziennie mierzą się panie, rozmawia uznana psycholożka Katarzyna Miller oraz ceniona dziennikarka Małgorzata Szcześniak. Autorki w lekki, zabawny sposób udzielają wskazówek, jak radzić sobie z kryzysami, traumami. Podpowiadają, jak pielęgnować relacje z innymi ludźmi. Pisarki przekonują, że warto dostrzec pozytywne strony życia, bo życie jest naprawdę fajne!

Zwykłe pytania, błyskotliwe odpowiedzi

W książce znaleźć można niesztamowe odpowiedzi na typowe i zwyczajne pytania. Zgodnie ze wskazówkami Katarzyny Miller, każda z nas powinna kierować się racjonalizmem – nie jesteśmy w stanie zmienić drugiej osoby, ale możemy dokonać zmian w swoim postępowaniu w relacji z tą osobą.

Na jakie pytania odpowiadają autorki książki?

Katarzyna Miller oraz Małgorzata Szcześniak wyjaśniają wątpliwości różnego typu. Wachlarz tematów poruszonych w książce jest naprawdę szeroki. Autorki podjęły próbę rozstrzygnięcia kwestii macierzyństwa i kariery. Odpowiedź na pytanie, czy można być zarówno w pełni spełnioną mamą, jaka i całkowicie spełnioną pracowniczką, zajmuje ważne miejsce w poradniku. Co więcej, z książki dowiemy się, jak budować dobre relacje z teściami, jak poradzić sobie z próbą molestowania ze strony przełożonego.

Psycholożka wyraźnie wskazuje, że każda z nas powinna żyć w zgodzie ze sobą. Warto realizować swoje potrzeby, a nie je tłumić – mamy przecież prawo do szczęścia.

Poradnik Katarzyny Miller i Małgorzaty Szcześnik to kompendium wiedzy, które daje możliwość przeanalizowania różnych aspektów naszego życia z zupełnie nowej perspektywy.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

-->