Stwórz własne szczęście z książką „Wszechświat Cię wspiera”

Jeśli myślisz, że wszystko, co się wokół Ciebie dzieje, wydarza się bez przyczyny, to sięgnij po książkę „Wszechświat cię wspiera” autorstwa Gabrielle Bernstein. Po jej przeczytaniu i wdrożeniu w życie przekonasz się, że to Ty je kreujesz, a otaczający Cię świat jest Twoim cichym pomocnikiem.

Spis treści

Siła wyższa

Książka Gabrielle Bernstein „Wszechświat cię wspiera” to nie tylko zapewnienie o tym, że rzeczywiście siła wyższa spiskuje na Twoją korzyść, ale także pokazanie, w jaki sposób na Twoje życie mogą wpływać niewłaściwe wzorce oraz przekonania. Dobra wiadomość jest taka, że dzięki tej książce możesz je w łatwy sposób rozpoznać i zmienić na przeświadczenia wspierające.

Punkt widzenia zależy od… Ciebie!

Gabrielle Bernstein to obecnie duchowa przewodniczka młodego pokolenia, która niegdyś była typem imprezowiczki z Nowego Jorku. Poprzez porady umieszczone w swoich książkach próbuje „zarazić” Cię innym spojrzeniem na świat. Spojrzeniem, dzięki któremu odkryjesz wewnętrzny spokój, a Twoje życie będzie przepełnione miłością i radością.

Praktyka czyni mistrza

W książce znajdziesz różnego rodzaju ćwiczenia, lekcje i opowieści, które oznajmią Ci, a później utwierdzą w przekonaniu, że zasługujesz na to, co najlepsze i na to, o co faktycznie prosisz. Proces transformacji rozpoczyna się już przy przeczytaniu pierwszych stron książki. To dzięki tej lekturze sam dokonasz kolosalnych zmian w swoim życiu: strach zamienisz w wiarę, smutek w moc, a wątpliwość w swoją życiową drogę.

„Wszechświat cię wspiera” to swego rodzaju przewodnik dla osób szukających właściwego kierunku w swoim życiu. Czytając oraz wprowadzając porady z tej książki do swojego życia, odnajdziesz siłę w chwilach zwątpienia i uwierzysz, że jesteś największym cudem świata. Gabrielle zaufały już miliony — teraz czas na Ciebie.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

-->