Regina Brett – autorka, która inspiruje

Regina Brett jest autorką, która zainspirowała już miliony osób do zmiany swojego stylu życia i przyjrzenia się własnym zachowaniom. Jej książki sprzedają się w zawrotnym tempie. Dlaczego warto sięgnąć po jej pozycje i o czym właściwie pisze?

 

Felietonistka

To amerykańska autorka, dwukrotnie wyróżniona za swoją pracę Nagrodą Pulitzera. Wśród jej książek znajdziemy takie tytułu jak „Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia”, „Jesteś cudem. 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym” czy „Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu”.

Historie, które koją

Chociaż dla wielu mogą wydawać się banalne, wiele osób dostrzega w nich ogromną wartość. Proste prawdy zawarte w opowieściach Brett mówią o tym, co jest ważne w życiu, czego się wystrzegać, a czego tak wiele z nas żałuje. Dzięki jej historiom setki osób mogły poradzić sobie z codziennymi wyzwaniami.

Najważniejsze lekcje

Brett pisze o wielu ważnych kwestiach. Wśród jej najważniejszych lekcji należy zwrócić uwagę na tę dotyczącą przeszłości. Niejednokrotnie przeczytamy w jej historiach udowodnienie prawdy o tym, że przeszłość należy zostawić w przeszłości i nie pozwolić, by niszczyła nasze obecne życie. Brett pokazuje, jak istotne jest przepracowanie niektórych problemów, by wyciągnąć z nich istotne nauki.

Historie o tym, by nie porównywać siebie do innych, bo nie znamy dokładnie ich losu, a także o tym, że należy żyć, póki jest to możliwe. Brett pokazuje proste, ale cenne zasady, które warto wprowadzić do swojego życia, zanim będzie na to za późno. Wiele z jej opowieści z pewnością wycisną łzy, ale – jak sama wskazuje – jest to istotne dla naszego rozwoju.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 4 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

-->