Z YouTube’a do księgarni – Klaudia Klara i jej poradnik

Czy bycie singlem musi być przerażające i czy miano „singla” ma szansę wyprzeć źle widziane w świadomości tak wielu osób miano „starej panny” i „starego kawalera”? A ponad wszystko – jak szukać szczęścia wtedy, gdy jesteśmy same?

 

Spis treści

Poradnik szczęścia

Klaudia Klara wyznacza sobie jasny cel – chce udowodnić, że świat jest ogromny i jest w nim zbyt dużo możliwości, by utonąć pod kołdrą, z pilotem w dłoni. Wskazuje więc, jak sobie radzić z byciem w pojedynkę oraz czymś się inspirować, żeby zdobywać wszystko, na co mamy ochotę.

Patent na podryw

Klaudia Klara nie tylko opowiada o tym, jak ważny jest wysokiej jakości czas dla siebie, ale także o tym, jak przezwyciężyć obawę i pójść na randkę… albo nawet na kilka randek! Dzięki temu zrozumiesz, czym jest pewność siebie i znajdziesz w sobie moc potrzebną do tego, by samodzielnie zarządzać swoim życiem. I robić to, na co masz ochotę.

 

Poradnik XXI wieku

Napisana z humorem, ale jednocześnie bardzo szczegółowa. Ta książka ma szansę być dla ciebie najlepszym przewodnikiem po tym, jak żyć w tym trudnym czasie, kiedy każdy siebie ocenia i wszyscy chcemy wyglądać doskonale w social media. Poznamy najczęstsze problemy, z jakimi możemy się borykać, nauczymy się także w bardzo konkretny sposób, jak je rozwiązywać.

Co ważne, Klaudia Klara nie owija w bawełnę i nie udaje. Otrzymamy niewygodną prawdę na tacy, zupełnie tak, jakbyśmy miały do czynienia z najlepszą, ale bardzo szczerą przyjaciółką. Nie ma się jednak czego obawiać, bo przyjaciółka ta stoi po naszej stronie i zrobi wszystko, żebyśmy z każdego starcia wyszły zwycięsko.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

-->